NØRDIKA - UAB „NORDIKA PREKYBOS SLĖNIS“ PRIVATUMO POLITIKA

BENDROSIOS NUOSTATOS

1. UAB „Nordika prekybos slėnis“, juridinio asmens kodas 303091887 (toliau – „Bendrovė“), yra Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka registruota asmens duomenų valdytojų valstybės registre ir laikosi galiojančių Lietuvos Respublikos ir Europos sąjungos teisės aktų, reglamentuojančių asmens duomenų tvarkymą. 

2. Ši privatumo politika (toliau – „Privatumo politika“) yra skirta asmenims (tiek fiziniams, tiek juridiniams), kurie naudojasi Bendrovės interneto svetaine www.nordika.lt (toliau – „Interneto svetainė“) ir bet kokiomis joje teikiamomis paslaugomis, siekiant informuoti asmenis apie tai kokią informaciją renka Bendrovė ir kaip ją naudoja. 

3. Ši Privatumo politika netaikoma Interneto svetainėje pateikiamoms nuorodoms į trečiųjų asmenų tinklapius, todėl mes rekomenduojame atskirai pasidomėti minėtų tinklapių privatumo politika ar taisyklėmis.

4. Lankydamasis šioje Interneto svetainėje ir (ar) naudodamasis joje esančia informacija ir (ar) paslaugomis, Jūs pripažįstate ir patvirtinate, kad susipažinote su šia Privatumo politika, ją supratote ir su ja sutinkate. 

RENKAMI DUOMENYS

5. Asmens duomenų apsaugos įstatymo nustatyta tvarka Jūsų asmens duomenys (vardas, el. pašto adresas, telefonas) gali būti renkami ir naudojami tiesioginės rinkodaros tikslu (naujienlaiškių siuntimui). Naujienlaiškiai Jums gali būti siunčiami gavus Jūsų sutikimą, šį sutikimą Jūs duodate, įvesdamas savo duomenis į Interneto svetainėje esančią naujienlaiškio užsakymo formą. Jūs visada turėsite galimybę atsisakyti naujienlaiškių naudodami atsisakymo nuorodą, pateikiamą kiekviename naujienlaiškyje.

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

6. Siekdami tobulinti ir užtikrinti efektyvų naudojimąsi Interneto svetaine, informuojame, jog naudojantis Interneto svetaine yra naudojami slapukai (angl. “cookies”), t.y. renkama informacija skirta Interneto svetainės lankomumui apskaičiuoti (rinkti statistinę informaciją). Slapukų surinkta informacija leidžia tobulinti ir pateikti vartotojų interesus atitinkantį Interneto svetainės turinį, analizuoti srautus bei tobulinti teikiamas paslaugas bei klientų aptarnavimą.

7. Interneto svetainėje naudojama kompanijos „Google, Inc." („Google") teikiama interneto analizės programa „Google Analytics". Programa „Google Analytics" naudoja slapukus – teksto rinkmenas, įrašomas į jūsų kompiuterį ar kitą naudojamą įrenginį. 

8. Dauguma naršyklių pagal pirminius nustatymus priima slapukus. Tačiau galite pakeisti savo naršyklės nustatymus taip, kad Jus informuotų, kada slapukas įjungiamas ar atnaujinamas, pasirinkti leidžiamus ir draudžiamus slapukus arba nustatyti, kad visi slapukai būtų blokuojami. Informuojame, jog tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias naršyklės parinktis kaskart, kai lankysitės Interneto svetainėje, o kai kurios Interneto svetainės funkcijos gali neveikti.

ASMENS DUOMENŲ ATSKLEIDIMAS

9. Bendrovė įsipareigoja neatskleisti Jūsų asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus šiuos atvejus:

9.1. kai yra Jūsų sutikimas atskleisti asmens duomenis;

9.2. tiesioginės rinkodaros tikslais – Bendrovės partneriams, tenkinant privatumo politikos 9.1. punkte įtvirtintą sąlygą;

9.3. teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką;

9.4. jeigu būtina užkirsti kelią nusikalstamoms veikoms arba būtina jas tirti.

DUOMENŲ SAUGUMAS

10. Bendrovė imasi visų priemonių, kad apsaugotų Jūsų asmeninius duomenis, įgyvendindama teisės aktų numatytas organizacines ir technines duomenų saugumo priemones. Asmens duomenys yra tvarkomi saugiomis priemonėmis, kurios apsaugo šiuos duomenis nuo neteisėto sunaikinimo, atskleidimo ar kitų neteisėtų veiksmų.

INFORMACIJOS GAVIMAS IR KEITIMAS

11. Jūs turite teisę kreiptis į Bendrovę norėdami:

- gauti iš Bendrovės informaciją apie Jūsų saugomus duomenis.

- reikalauti, kad neteisingi, neišsamūs ar netikslūs Jūsų asmens duomenys būtų ištaisyti.

- nesutikti, jog Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais.

INFORMACIJOS PERDAVIMAS

12. Bendrovei adresuoti prašymai dėl asmens duomenų tvarkymo turi būti siunčiami raštu el. paštu info@nordika.lt.

13. Bendrovė, gavusi asmens prašymą dėl asmens duomenų tvarkymo, ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo kreipimosi dienos pateiks atsakymą.

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

14. Ši Privatumo politika įsigalioja 2017 m. spalio 18 d. Bet kokie Privatumo politikos pasikeitimai bus skelbiami ir viešai matomi Interneto svetainėje www.nordika.lt.